Компанія Peugeot представила новий електрокар e-Traveler 2021

Peugeot випустила нову модель електричного мінівена e-Traveler, оснастив його більшим акумулятором. Пристрій на 75 кВт-год дозволяє проїхати на електрокарі без підзарядки до 322 кілометрів замість колишніх 277 км.

Потужність як і раніше забезпечується невеликим електродвигуном, який виробляє 136 кінських сил (260 Нм). Початкова версія e-Traveler потужністю 50 кВт-год може розігнатися до першої сотні за 13,1 секунди та має обмежену електронікою максимальну швидкість 130 км/год.

З візуальної точки зору практично нічого не змінилося в порівнянні з новим “молодшим братом” e-Partner. Спереду зроблена аналогічна решітка радіатора з ексклюзивним дизайном та монограмою “e-Traveler” ззаду. Також на кузові є спеціальні логотипи “Lion” на обох кінцях та портом для зарядки на лівому передньому крилі.

В салоні встановлено новий проєкційний дисплей, інформаційно-розважальну систему з ексклюзивною графікою та супутникова навігація TomTom 3D. Також доступний селектор режиму руху, який дозволяє користувачам обрати рух в “парадигмі” Eco, Normal або Power. Електричне гальмо стоянки та e-тумблер управління АКПП додають сучасності.

Повідомляється, що новий e-Traveler вже доступний в Німеччині, де він пропонується у двох комплектаціях: Active та Allure. Вартість моделі з акумулятором на 75 кВт-год стартує від 61 900 євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com