Перший «зелений» Ferrari «ревітиме» так само, як і бензинові моделі

Генеральний директор Ferrari Бенедетто Вінья пообіцяв, що майбутні електромобілі компанії будуть видавати такий звук двигуна, як і бензинові моделі.

Ferrari планує випустити свій перший повністю електричний автомобіль в останньому кварталі 2025 року, а вже в червні відкриє новий виробничий майданчик у Маранелло (Італія) для виробництва електродвигунів, акумуляторних блоків та силових інверторів.

Ferrari прогнозує, що до 2026 року близько 60% її продажів припадатиме на чисті електричні та гібридні автомобілі, прагнучи зайняти частку ринку за рахунок серії високопродуктивних електричних суперкарів.

Вігнер заявив на каналі CNBC, що компанія продовжить приділяти особливу увагу потужності, дизайну та досвіду водіння у своїй лінійці електромобілів, наполягаючи на тому, що електромобілі не є повністю безшумними.

Хоча типова електрична трансмісія майже безшумна, інженери Ferrari розробляють «звукові підписи» для своїх електромобілів, щоб імітувати характерний рев бензинових двигунів, які рухали її спортивні автомобілі з 1947 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co