Перший електричний «Гелендваген» отримає дві версії: Mercedes EQG 580 і EQG 560

Потужність складе від 400 до 500 к.с.

У базі даних Відомства з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) виявлена ​​патентна заявка Daimler AG на торговельні марки Mercedes EQG 580 і EQG 560, які зареєстровано 1 квітня 2021 року.

Очікується, що під цими назвами на ринку з’являться перші електричні модифікації автомобіля Mercedes G-Class, широко відомого під народною назвою «Гелендваген» (Gelndewagen з німецької перекладається як «позашляховик»).

Компанія вперше подала заявку на використання торгової марки Mercedes EQG ще у 2016 році, пару років тому швидку появу на ринку електромобіля «Гелендваген» підтвердив особисто глава підрозділу Mercedes-Benz Passenger Cars Ола Калленіус (Ola Kallenius).

Восени минулого року компанія знову підтвердила плани на випуск електричної версії популярної серії. Згідно з планами компанії, до кінця десятиліття на електричні моделі буде припадати понад 50% продажів Mercedes-Benz.

Відомо, що електричний Mercedes G-Class стане першою моделлю, яка буде побудована на новій модульній архітектурі. Очікується, що потужність складе від 400 до 500 к.с.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com

Коментарі
Завантаження...