Перші зображення та подробиці про стильний пікап Chery

Ресурс Carscoops поділився подробицями про новий пікап Chery. Як називатиметься автомобіль, поки невідомо, але вже з’явилося якісне зображення: машини привертає увагу незвичайною частиною, де «діамантові» фари плавно перетікають у радіаторні грати з об’ємним малюнком у вигляді ромбів. Дуже сміливий дизайн для робочої конячки.

По кутах переднього бампера – дивовижні діагональні вставки. Але боковини в цілому традиційні, хіба що ззаду можна відзначити виштампування, яке переходить у ліхтарі з цікавим малюнком.

Вже є і зображення інтер’єру: тут все набагато традиційніше. Усередині пікап виглядає як звичайний кросовер. В оснащенні будуть два дисплеї з діагоналлю 10,25 дюйма: один у складі цифрової панелі приладів, інший – у складі медіасистеми. Деякі елементи інтер’єру будуть запозичені у кросовера Omoda C5. По оснащенню пікап теж буде схожий на кросовер: він отримає бездротову зарядку для смартфона, атмосферне підсвічування, підтримку бездротових інтерфесів Android Auto та Apple CarPlay, систему кругового огляду, підігрів передніх сидінь і обігрів керма, набір систем допомоги водієві.

Важливо: пікап буде саме рамним, а не з кузовом, як у Hyundai Santa Cruz. Які будуть мотори – невідомо. Але враховуючи, що пікап буде продаватися на різних ринках (в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, в Південній Америці та Європі), двигуни можуть бути різними: чисто бензиновими (наприклад, 2,0- літровий турбований), гібридними (на базі 1,5-літрового мотора як у Jetour Traveler) та суто електричними (наприклад, з двома моторами сумарною потужністю 473 к.с. як у Exeed Sterra).

Пікап буде середньорозмірним, і, значить, він вийде в самому насиченому і конкурентному сегменті, де є Toyota Hilux, Ford Ranger, Mazda BT-50, Isuzu D-Max, Mitsubishi L200, Volkswagen Amarok, GWM Cannon, Geely Radar RD6, Dongfeng Ri 6 EV та багато інших.

Більше подробиць про новинку очікується найближчими місяцями, а у продаж автомобіль має надійти на початку 2025 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com