Перші живі фото нових молодіжних електромобілів Honda

На Пекінському автосалоні 2024 під брендом Ye, що належить компанії Honda, були представлені дві нові повністю електричні моделі – S7 і P7. Обидві машини побудовані на новій платформі та є сестринськими моделями, які будуть вироблятися відповідно компаніями Dongfeng Honda (S7) та GAC Honda (P7) з очікуваним виходом на ринок до кінця року.

Модель Dongfeng Honda Ye S7 відрізняється своїм дизайном передніх денних ходових вогнів, виконаних у формі тризубця. Широкі грати радіатора та горизонтальні лінії роблять зовнішній вигляд автомобіля більш масивним та привабливим, а новий логотип H бренду Ye красується на передній частині.

Задні ліхтарі S7 також виконані у стилі тризубця, що створює візуальну відповідність до передньої частини. Наскрізна світлова смуга задніх ліхтарів посилює враження широти кузова, а детально опрацьовані горизонтальні елементи дизайну посилюють враження від стилю задньої частини.

Своєю чергою, GAC Honda Ye P7 має більш стриманий та мінімалістичний дизайн передньої частини з C-подібними LED-денними ходовими вогнями та великою чорною решіткою радіатора, що надає автомобілю спортивного вигляду. Задні ліхтарі P7 також виконані в C-подібному стилі, але на відміну від S7 модель не має наскрізної світлової смуги.

Обидві моделі оснащені камерами замість дзеркал заднього виду, що виводять зображення на екрани всередині автомобіля. Це рішення не лише знижує аеродинамічний опір, а й зменшує шум від вітру.

Крім того, нові автомобілі отримали приховані дверні ручки, які висуваються з дверей, що також сприяє зменшенню опору повітря та покращує загальний аеродинамічний профіль автомобіля.

Обидві моделі обладнані 21-дюймовими двоколірними дисками з шинами розміром 265/45 R21 PremiumContact C series від Continental, що підкреслює їх стильний та сучасний образ.

Загалом, Ye S7 та P7, хоч і побудовані на одній платформі, пропонують різні стилі та деталі дизайну, що дозволяє їм задовольнити різноманітні смаки покупців та ефективно конкурувати на ринку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co