Перші живі фото компанктного електричного кросовера Ford Capri 2025

Минулого місяця Ford наказав своїм американським дилерам призупинити інвестиції в електромобілі через повільний попит на електромобілі. Але в Європі Ford готується презентувати свій другий електричний компактний кросовер 10 липня. Він отримає назву Capri.

Новий кросовер стане спорідненим автомобілем європейського Ford Explorer, представленого минулого року, і вироблятиметься на тому самому заводі в Кельні і на тій же платформі VW MEB, яку використовують автомобілі VW ID.

Класичний Capri, що рекламується Ford як «автомобіль, який ви завжди собі обіцяли», був простим задньопривідним дводверним купе з лінійкою чотирьох- і шестициліндрових двигунів об’ємом від 1,3 до 3,1 літра і потужністю від 50 до 150 к.с.

Новий буде набагато потужнішим і, ймовірно, пропонуватиметься з тим самим вибором одномоторних силових агрегатів потужністю 282 к.с. та двомоторними силовими агрегатами потужністю 335 к.с., що і Explorer. Одномоторний задньопривідний Explorer розганяється до 100 км/год за 6,4 секунди та оснащений акумулятором ємністю 77 кВт•год, якого вистачає на запас ходу в 570 км, а двомоторна версія розганяється за 5,3 секунди і може проїхати 529 км.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com