Перші фото нового Ford Mondeo

Видання autohome.com.cn опублікувало перші фото прототипу Mondeo наступної генерації.

Нагадаємо, що в 2020 році компанія Ford припинила виробництво американської версії Mondeo (в США седан продається під ім’ям Fusion). Життєвий цикл моделі в Європі і Китаї теж добігає кінця. І ось видання autohome.com.cn розмістило в мережі перші фото прототипу Mondeo наступної генерації.

З представлених фото випливає, що новий Ford Mondeo більше не буде випускатися в звичному форм-факторі средньорозмірного легкового сімейства — наступний Mondeo виявиться чимось середнім між кросовером і мінівеном. У Китаї помітили прототип цієї машини, яка готується до запуску у виробництво.

Кузов автомобіля покритий маскувальною плівкою, так що з окремих деталей можна розгледіти лише великі шестикутні грати радіатора і завужені фари. Судячи з вигляду ззаду, перед нами хетчбек з похилими на спортивний манер стійками даху. Серед інших елементів можна виділити рейлінги, панорамний дах і зроблені урівень з панелями дверей висувні ручки.

На знімку інтер’єру помітна характерна фордівська деталь — селектор «автомата», що обертається. Однак в цілому салон не нагадує сучасні моделі компанії. Майже на всю ширину передньої панелі простягається величезний широкоформатний дисплей. Про техніку поки немає достовірних відомостей. Передбачається, що в Китаї автомобілі будуть продавати з 2,0-літровим бензиновим турбомотором. Також очікується поява гібридного варіанту.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autohome.com.cn