Перші фото нового електромобіля Yi Ezoom

У вільному доступі з’явилися фотографії перспективного недорогого електромобіля Yi Ezoom – ця модель має безпосереднє відношення до французької Renault, хоча і буде проводитися тільки в Китаї. Знімки витекли через базу Мінпрому Китаю.

Майбутню новинку розробило спільне підприємство JMEV, його співвласниками є Renault (частка – 50%), китайський автовиробник JMC (37%) і китайський же фонд China Agricultural Development Construction Fund Corporation (13%).

Yi Ezoom створений з чистого аркуша, він має кузов типу седан, який характеризують обтічні форми і нарочито футуристичний дизайн. Привертають увагу зовнішні дверні ручки висувного типу — як на дорогих Tesla, Jaguar, Land Rover або новому S-Class. Також можна помітити панорамний скляний дах.

Довжина, ширина і висота – 4675, 1835 і 1480 мм відповідно, колісна база – 2750 мм.

Yi Ezoom буде оснащуватися електромотором потужністю 110 кВт (150 к.с.) і літій-іонною батареєю. Детальні характеристики поки невідомі.

Новинку повинні представити протягом декількох місяців, можливо, вже навесні цього року.

Спільне підприємство JMEV засноване в 2015 році, його штаб-квартира розташовується в місті Наньчане на південному сході Китаю. В даний час JMEV виробляє три моделі субкомпактних п’ятидверних міських електромобілів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co