Патрульній поліції можуть дозволити зупиняти авто без підстав

Керівництво МВС України повідомляє, що працівники патрульної поліції все ж можуть отримати право зупиняти українських автомобілістів без підстав. Як заявив у соціальній мережі Facebook заступник очільника МВС Антон Геращенко, наступного тижня Верховна Рада розгляне законопроєкт 2695 розроблений групою народних обранців, що хочуть зберегти життя українців від п’яного бидла на дорогах.

Зазначимо, що зараз на розгляді українського парламенту вже перебуває проєкт закону №2695, який суттєво розширює повноваження Національної поліції. Раніше проти цього законопроєкту вже виступили українські автомобілісти, проте його все ж мають намір ухвалити.

“У цьому законопроєкті передбачено право робити раптові перевірки водіїв на стан алкогольного сп’яніння, як це є у всіх цивілізованих країнах. І що не дозволено зараз в Україні. Я дуже сподіваюся, що цей законопроєкт підтримають всі фракції та всі депутатські групи через те, що від рук п’яних водіїв гинуть виборці, які голосували за кожну політичну силу в надії що вона зробить Україну безпечніше. Голосування як завжди буде поіменним…”, – зазначив заступник очільника МВС Антон Геращенко.

Повідомляється, що на вимогу поліціянта водій буде зобов’язаний:

1. Вимкнути мотор авто та вийняти ключ із замка запалювання.
2. Вийти з автівки.
3. Тримати руки в полі зору поліціянта.
4. Передати усі необхідні документи для перевірки.
5. Виконувати вимоги або розпорядження поліціянта.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело mvs.gov.ua