Остання нова модель Volkswagen із ДВЗ: зображення та подробиці про Volkswagen T-Roc 2025

Компактний кросовер Volkswagen T-Roc виявився дуже популярною моделлю в Європі та Азійсько-тихоокеанському регіоні, тому до нового покоління машини прикута велика увага. Авто вже тестується на дорогах загального користування в Європі, причому з мінімальним камуфляжем. На основі великої кількості шпигунських фото ресурс Carscoops склав якісний рендер моделі та зібрав усі відомі на цей час технічні подробиці.

Т-Roc 2025 запозичив елементи дизайну у представленого минулого року Volkswagen Tiguan третього покоління. Передня частина отримала суцільну світлодіодну смугу, яка тягнеться вздовж передньої кромки капота і з’єднує фари. Кросовер отримав вигнутий капот і решітку радіатора у формі пісочного годинника.

Volkswagen Т-Roc 2025 буде побудований на останній ітерації сімейної платформи Volkswagen Group MQB – вона зараз використовується в Volkswagen Golf Mk8.5 і новітньої Audi A3. Не дивно, що новому T-Roc 2025 приписують набір силових агрегатів від Golf Mk8.5: вона включає «м’який» гібрид на базі 1,5-літрового мотора, гібрид, що підключається, і кілька дизельних моторів. Привід базових версій передній, опціонально буде і повний. Коробки передач – 6-ступенева механічна або 7-ступеневий “робот” з двома зчепленнями.

Оснащення кросовера також буде відповідати Golf Mk8.5. Наприклад, кросовер отримає медіасистему з 12,9-дюймовим екраном та інтегрованою підтримкою ChatGPT, буде бездротова зарядка для смартфона.

Вважається, що T-Roc 2025 стане останньою новою моделлю Volkswgaen із двигуном внутрішнього згоряння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com