Оновлений Nissan X-Trail 2024 року вперше показали на офіційному фото

Компанія Nissan опублікувала на офіційному сайті американського підрозділу бренду фото оновленої версії кросовера Nissan Rogue, який в Україні відомий під назвою X-Trail.

Повноцінний публічний дебют кросовера 2024 модельного року відбудеться наступного місяця на автосалоні Лос-Анджелеса, але вже зараз можна оцінити його зовнішній вигляд.

Nissan X-Trail 2024 року відрізнятиметься від попередника досить великою решіткою радіатора з горизонтальними секціями та новим масивним бампером, в який інтегровані фари головного світла. Загалом оновлений варіант виконання моделі має набагато гармонійніший вигляд у порівнянні з актуальним дизайном кросу.

Зверху – нинішній X-Trail, знизу – X-Trail 2024

В інтер’єрі, швидше за все, особливих змін не буде – хіба що з’явиться більший екран інформаційно-розважального комплексу.

Під капотом Nissan X-Trail 2024 встановлять 1,5-літровий турбомотор потужністю 204 к.с., що працює у парі з варіатором X-Tronic. Крім того, будуть доступні модифікації з 2,5-літровим атмосферним двигуном та з гібридною силовою установкою на базі 1,5-літрового двигуна внутрішнього згоряння. Привід передбачений передній чи повний.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!