Оновлений мотоцикл Jawa 42 помітили на випробуваннях

В Індії фотошпигуни помітили на дорозі оновлену варіацію мотоцикла Jawa 42. Фотографіями не так давно поділилося агентство Indianautosblog. Модель обзаведеться новими колісними дисками і по-іншому оформленим екстер’єром, пише MMR.

Основним нововведенням стане заміна спицевих колісних дисків литими алюмінієвими аналогами. Отже, замість камерних покришок з’являться більш сучасні і безпечні безкамерні. Через те, що рама і геометрія байка залишаться колишньою, власники колишнього варіанта, напевно, зможуть при бажанні поставити собі «рестайлінгові» колеса.

Елементи підвіски, вихлопна система і окантовка фари змінять класичне хромоване оформлення на чорне. Саме в подібному вигляді застали випробувальний екземпляр мотоцикла. Хоча цілком можливо, що це стане тільки одним з варіантів забарвлення Яви 42. Технічне оснащення не зміниться: байк отримає 293-кубовий двигун продуктивністю 26,5 к.с.

Оновлений варіант Яви 42 продемонструють в найближчі тижні. Вартість актуальної моделі починається від 160 тис. Рупій ($2185). Нагадаємо, що мотоциклетний бренд Jawa був утворений в Чехії в 1929 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!