Оновлений Hyundai Tucson: опубліковано перші зображення

Цього тижня в Мережі з’явилися свіжі шпигунські фотографії рестайлінгового корейського кросовера, на яких вже можна розглянути деякі зміни у зовнішньому вигляді моделі.

Компактний паркетник Tucson, названий на честь американського міста Тусон у штаті Арізона, веде свою історію з 2004 року, коли було представлено перше покоління автомобіля. Він був побудований на спільній платформі з Hyundai Elantra та Kia Sportage. Сьогодні продається вже четверта генерація кросовера, прем’єра якої відбулася у вересні 2020 року. Незабаром йому виповнюється три роки, а корейська компанія вже готує оновлену версію, свідченням чого є фотографії закамуфльованих прототипів.

Актуальна версія Hyundai Tucson

На відміну від деяких інших оновлених моделей компанії (наприклад, нової Сонати), революційних змін на вигляд тут не очікується: основні з них, швидше за все, відбудуться спереду. Тут з’явиться нова решітка радіатора з більшими сегментами вбудованих у неї світлодіодних габаритних вогнів. Також можна очікувати на оновлення основних блоків фар і переднього бампера. Капот, крила та боковини при цьому можуть залишитися незмінними. Що ж до задньої частини, то вона поки що практично повністю прихована маскувальними накладками, проте можемо припустити, що тут рестайлінг торкнеться хіба що оформлення заднього бампера. Крім того, кросовер зображений із колісними дисками нового дизайну.

Рендер оновленого Hyundai Tucson

Достовірної інформації про зміни в оснащенні поки що немає. Tucson четвертого покоління базується на платформі N3, яку також використовують Kia Sportage останньої генерації та більші кросовери Santa Fe та Sorento. Модель на різних ринках представлена ​​з двома варіантами колісної бази – 2680 та 2755 мм. Моторна гама також відрізняється в залежності від країни, в Кореї паркетник пропонується зі 180-сильним бензиновим 1.6 T-GDI і 2,0-літровим турбодизелем CRDi потужністю 186 к.с. У Європі можна вибрати 150-сильну версію бензинового турбомотора 1.6, 115-сильний дизельний 1.6 CRDi та кілька гібридних модифікацій.

Прем’єра оновленого Tucson може відбутися до кінця цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!