Оновлена комплектація дозволила знизити ціну Haval Big Dog

Кросовер Haval DaGou, названий китайцями в честь якоїсь «Великої собаки» (Big Dog), подешевшав в Китаї на 2000 юанів. Причиною стала поява нової базової комплектації без електроприводу багажника.

В іншому початкове оснащення автомобіля залишилася колишнім, в нього як і раніше входять 19-дюймові литі колісні диски, адаптивний круїз-контроль, передні крісла з підігрівом і поперековими підпорами, а також системи автоматичного екстреного гальмування, розпізнавання дорожніх знаків і утримання в смузі.

Крім усього іншого, у DaGou є цифрова панель приладів, мультимедійний комплекс з великим сенсорним дисплеєм, двозонний клімат-контроль, камери кругового огляду і панорамний дах з електроуправлінням.

Нагадаємо, кросовер Haval DaGou, назва якого перекладається з китайської як «Велика Собака», представили в цьому році в рамках автосалону в Ченду (Китай). DaGou – це кросовер з несучим кузовом, задньою підвіскою і поперечним компонуванням мотора. Довжина, ширина і висота DaGou становлять 4620, 1890 і 1780 мм відповідно, колісна база – 2738 мм.

Haval DaGou оснащують бензиновими турбомоторами об’ємом 1,5 і 2,0 літра потужністю 169 і 204 к.с. відповідно. Коробка передач – 7-ступеневий «робот» з двома зчепленнями з можливістю перемикання пелюстками на кермі. 1,5-літровому агрегату дано передній привід.

Версія з 2,0-літровим двигуном має повнопривідну трансмісію з можливістю блокування заднього диференціала. Є функція настройки режимів руху з шістьма попередньо встановленими — економ, стандартний, спортивний, пісок, бруд, сніг.

Вартість Haval DaGou в Китаї починається від 133000 юанів (на 2 000 юанів дешевше, ніж раніше) за поточним курсом. За топовий варіант дилери просять мінімум 142 000 юанів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com