Охочим придбати новий кросовер Ferrari пропонують купити місце у черзі за півмільйона доларів

Деякі унікальні автомобілі перепродують відразу після покупки за ціною вдвічі вищою за ринкову через їхню велику ексклюзивність.

Попри те, що тільки днями з’явився анонс першого кросовера від компанії Ferrari, в одному з дилерських центрів Токіо вже пропонують клієнтам стати в чергу за ексклюзивним кросовером-суперкаром за 500 000 доларів. Найцікавіше, що офіційно компанія Ferrari ще навіть не оголосила приблизну вартість нового кросовера.

У самому автосалоні повідомляють, що Purosangue має потрапити в автосалон у другому кварталі 2023 року. Ніяких деталей, як і комплектацію майбутнього автомобіля дилер не повідомляє. Можливо, що клієнт зможе самостійно вибрати комплектацію майбутнього авто на замовлення. Попри те, що Ferrari не оголосила вартість своєї новинки, очікується, що автомобіль коштуватиме близько 400 000 доларів.

При цьому компанії вже прокоментували ситуацію з величезним попитом на перший кросовер-суперкар марки. Так, директор із продажу Енріко Гальєра повідомив, що він може призупинити випуск моделі, щоб попит не перевищив пропозицію. Наразі відомо про плани бренду виробляти близько 3000 авто щорічно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело auto.bigmir.net