Новинки ринку електромобілів на виставці ComAutoTrans 14-16 травня 2024 в Києві

14 -16 травня 2024 року в Києві у Міжнародному виставковому центрі пройде 4-та спеціалізована виставка комерційного та спеціального автотранспорту ComAutoTrans та 31-а спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів AutoTechService.

Цього року ComAutoTrans зробив особливий акцент на тренді автомобільного ринку – електричних комерційних автомобілях. Цей напрямок є тим більш актуальним, враховуючи, що з 1 березня такі автівки звільнюються від сплати ПДВ 20% згідно закону №10321.

На виставці будуть представлені новинки авторинку України – електричні вантажівки NEXTEM двох моделей від компанії «Завод спеціального обладнання»:

  • NEXTEM ORCA – маленький помічник для всіх підприємців;
  • NEXTEM HUMPBACK – ідеальна міська вантажівка для бізнесу та комунального сектору.

Електровантажівки NEXTEM вже отримали визнання в багатьох країнах світу, але в Україні вони будуть представлені вперше на виставці ComAutoTrans.

Родзинкою цьогорічної виставки ComAutoTrans стане експозиція переможців конкурсу «Автомобіль року в Україні 2024». Ця подія, безсумнівно, приверне увагу всіх без виключення учасників та відвідувачів, які матимуть унікальну можливість побачити наживо:

  • PEUGEOT 408 – переможець головної номінації «Автомобіль року в Україні 2024»
  • Opel Astra – переможець номінацій «Легковий автомобіль 2024»
  • Volvo EX30 – переможець номінації «Електромобіль 2024»
  • Ford Ranger – переможець номінації «Пікап 2024»

Volvo EX30 – абсолютний переможець номінації «Електромобіль 2024» від престижної акції «Автомобіль Року в Україні 2024». Оцінювали кросовер у два етапи: голосуванням громадськості та проведенням тест-драйвів експертного журі.

Відвідувачі виставки ComAutoTrans зможуть побачити найкращий електромобіль 2024 року наживо та оцінити вибір українців цього року.

Для того, щоб відвідати виставку ComAutoTrans, потрібно зареєструватися на https://avtoexpo.ua/cat/registration за безкоштовним промокодом AMP24

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!