Новий Volkswagen Teramont: в мережі показали перші зображення

Нещодавно фотошпигунам попалися перші тестові зразки другого покоління найбільшого кросовера Volkswagen, завдяки яким ми маємо можливість скласти початкове уявлення про його зовнішній вигляд.

Кросовер Volkswagen Teramont першого і єдиного поки що покоління з’явився в 2016 році. На деяких ринках (насамперед північноамериканському) паркетник пропонується під ім’ям Atlas.

Нинішній Volkswagen Teramont

У 2020 році модель отримала рестайлінг, а зараз проходять випробування зразки другої генерації, які днями помітили фотошпигуни.

На перший погляд може здатись, що це не нова модель, а черговий рестайлінг. Кузов має практично такі самі пропорції, проте кузовні панелі абсолютно нові. Передня частина поки що замаскована під нинішній кросовер, проте вже проглядаються риси трапецієподібної решітки радіатора і фар, які можуть перегукуватися з Гольфом останнього покоління.

Рендеринг нового Volkswagen Teramont/Atlas

Боковини зберегли характерні хвилеподібні выштамповки, проте вони трохи змінилися формою і тепер розташовані вище. Дверні ручки тепер знаходяться під цим виштампуванням (а не над ним, як на нинішній моделі) і, судячи з фотографій тестових зразків, можуть бути зроблені висувними. Також зміниться форма бокового скління у задній частині, яка стане більш традиційним. Ззаду очікуються нові ліхтарі, що формою перегукуються з передньою оптикою, також вже видно трохи нижчу нішу номерного знака без різких виштамповок з боків.

Рендеринг нового Volkswagen Teramont/Atlas

Офіційно підтвердженої інформації про оснащення нового кросовера поки що немає, проте можна припустити, що він буде побудований на модернізованій версії платформи MQB, яку використовує нинішній Teramont. Відповідно до нинішніх тенденцій в автомобілебудуванні, новинка може отримати низку гібридних модифікацій, а базовим мотором стане бензиновий 2.0 TSI. Такий є і у нинішнього кросовера, а окрім нього можна вибрати атмосферний 3.0 VR6 потужністю 280 к.с.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!