Новий Renault Master E-Tech Electric виявився далекобійнішим, ніж очікувалося

У листопаді дебютував новий Renault Master, який також буде доступний у повністю електричній версії Master E-Tech Electric. На той час Renault повідомила, що очікуваний максимальний запас ходу для версії з найбільшою батареєю складе понад 410 км.

Як виявилося, з акумулятором ємністю 87 кВт-год. Master E-Tech Electric може проїхати набагато більше, а саме 460 км (WLTP). Таким чином, Renault встановлює новий стандарт, і його конкуренти поки нездатні цього досягти. Найбільші електричні фургони Stellantis мають запас ходу 420 км, і це з батареєю на 110 кВт-год.

Що стосується Renault Master E-Tech Electric з акумулятором ємністю 40 кВт-год, то його запас ходу також дещо більший, ніж передбачалося раніше – 200 км замість раніше заявлених 180 км. Підзарядка можлива в обох випадках із зарядним пристроєм потужністю до 130 кВт, а із найбільшою батареєю заповнити заряд на 252 км пробігу можна за півгодини. Раніше в Renault оцінювали цю швидкість 229 км за півгодини. Поки невідомо, скільки все це коштує — постачання електрофургонів має розпочатися не раніше літа.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co