Новий Mitsubishi Xforce назвали найкращою заміною кросовера ASX

Пройшло кілька днів з моменту офіційного дебюту нового кросовера Mitsubishi Xforce. Цей автомобіль призначений для розширення присутності японського бренду на ринках Азії, Африки та Латинської Америки, але його потенціал набагато більший.

У порівнянні з конкурентами, Xforce виділяється покращеними характеристиками. Просторий салон цієї моделі є найбільш містким у своєму класі, а кліренс досягає позначки 222 мм. Незважаючи на відсутність повного приводу, цей кросовер забезпечує безліч режимів руху для різних доріг, включаючи гравій та бруд. Таким чином, японський автомобіль виявляється зручним як для міських умов, так і бездоріжжя.

“Дизайн Xforce виглядає дуже привабливо. З більш придатним для західних ринків двигуном він буде дуже успішним. Було б чудово, якби він надійшов у продаж у США, щоб змагатися з моделями Trax та Venue. Однак, будь ласка, забезпечте його гібридним двигуном та повним приводом”, – пише власник Xforce.

Одним із недоліків японської моделі експерти виділяють відсутність повного приводу. Якби він мав повний привід або потужніший двигун, він міг би стати ідеальною заміною Mitsubishi ASX (RVR, Outlander Sport).

Вибір географічних рамок для продажу нового автомобіля Mitsubishi Xforce дійсно викликає здивування у багатьох водіїв. Як зазначалося, Xforce вражає своїми характеристиками відносно конкурентів.

Mitsubishi явно потребує заміни своїх моделей Eclipse Cross та ASX на глобальному ринку, зазначають фахівці.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!