Новий Mitsubishi Pajero Sport: з’явилися перші зображення

Нещодавно відбулася офіційна прем’єра нового пікапа Mitsubishi L200/Triton, а це означає, що не за горами і зміна покоління побудованого на його базі позашляховика Pajero Sport. Автожурналісти вирішили уявити, як він виглядатиме.

Середньорозмірний позашляховик Pajero Sport з’явився у гамі японського автовиробника у 1996 році. Перше покоління було зроблено на платформі моделі Pajero та протрималося на конвеєрі аж до 2010 року. Починаючи з другої генерації автомобіль поділяє платформу з пікапом L200. Швидше за все, не стане винятком і нове покоління Pajero Sport, яке прийде на зміну третій генерації, що виробляється з 2015 року і отримала рестайлінг влітку 2019 року.

Рендер нового Mitsubishi Pajero Sport

Поки що немає шпигунських фотографій майбутньої новинки, але можемо припустити, що вона буде виконана в стилі нового пікапа. Цілком можливо, у них буде загальна передня частина та інші кузовні елементи аж до центральної стійки. Колісна база в порівнянні з пікапом напевно істотно зменшиться. При цьому відстань між осями все одно залишиться досить великою, що дозволяє розмістити три ряди сидінь, як у нинішньої моделі (для орієнтира її колісна база становить 2800 мм). Про дизайн задньої частини поки що можна тільки гадати, проте напевно вона стане значно суворішою в порівнянні з нинішнім Pajero Sport. Дизайнери також зобразили варіант, натхненний позашляховиком першого покоління: блоки ліхтарів розташовані високо, а між ними широка декоративна вставка чорного кольору.

Достовірної інформації про особливості майбутнього позашляховика поки що немає, можемо припустити, що тут буде багато спільного з L200/Triton. Представлений минулого місяця пікап отримав повністю нову сталеву раму зі збільшеною на 65% площею поперечного перерізу. Жорсткість рами на згин зросла на 40%, на кручення – на 60%. Двигун у нього поки що тільки один, це 4-ціліндовий турбодизель 4N16 об’ємом 2,3 літра, який пропонує три варіанти віддачі – 150 к.с. (330 Нм), 184 к.с. (430 Нм) та 204 к.с. (470 Нм). Мотор може агрегатуватися з 6-ступінчастою “механікою” або 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Привід також можна вибрати, він може бути заднім чи повним. Останній, у свою чергу, існує у двох варіантах: класичний парт-тайм з понижайкою Easy Select 4WD і постійний повний привід Super Select 4WD-II з несиметричним міжосьовим диференціалом (за замовчуванням 40% потужності подається на передню вісь, 60 задню) і понижайкою.

Актуальний Mitsubishi Pajero Sport

За попередньою інформацією, прем’єра нового Pajero Sport відповідно до виробничих планів Mitsubishi може відбутися через рік після прем’єри пікапа, тобто до наступного літа.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!