Новий Mitsubishi Pajero позбудеться рами і отримає електромотор

Оновлений Mitsubishi Pajero перетвориться з брутального позашляховика на люксовий кросовер підвищеної прохідності. Також автомобіль отримає гібридну силову установку. Про це повідомляє BestCarWeb.

В японській компанії такий крок пояснюють тим, що рамна модель не відповідає стандартам їздового комфорту Pajero наступної генерації. Автомобіль буде побудований на платформі CMF-C/D, точніше її електрифікованому варіанті під назвою CMF-EV. Ймовірно, Pajero розділить цю архітектуру із Outlander PHEV.

Які двигуни отримає Pajero нового покоління, невідомо, але не виключено, що йому дістанеться гібридна силова установка від нового Outlander PHEV на базі 2,4-літрового мотора. Щодо останньої, то на відміну від інших гібридів, більшу частину часу автомобіль приводиться в рух електромоторами потужністю 82 к.с. кожен, які розташовані на передній та задній осі. Мотори живляться від літій-іонної акумуляторної батареї ємністю 12 кВт·год. У режимі електромобіля (EV Drive Mode) кросовер може проїхати близько 50 км. Коли виникає необхідність більшої потужності або тягова батарея розряджена, вмикається режим Series Hybrid, коли двигун внутрішнього згоряння працює як генератор.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!