Новий Lexus GX перетворили на піцу-бар на колесах

Компанія Lexus представила незвичайний позашляховик GX, який отримав назву Monogram – на честь компанії-виробника побутової техніки, яка стала партнером Lexus у цьому проекті. Позашляховику серйозно переробили салон, перетворивши його на ресторан на колесах з баром і піччю для піци. Планів із серійного виробництва такого позашляховика у Lexus немає.

Кузов Lexus GX Monogram оформлений у темно-сірому кольорі з бронзовими акцентами, інтер’єр заново оброблений чорною та коричневою шкірою. Замість заднього дивана встановлені роздільні крісла, між якими вбудували масивну консоль, що простяглася через весь салон. У неї інтегровані розкладні столики, підсклянники та генератор льоду.

Задні бічні стекла видалені: замість них встановлені плоскі бокси з відкидними дверцятами, де зберігаються келихи для алкогольних напоїв. Двері багажника теж переробили — тепер вони складаються з двох половинок, з внутрішніх сторін яких сформовані ємності для зберігання кухонного приладдя та столових приладів. Весь об’єм багажного відсіку зайнятий піччю для піци.

Раніше незвичайний зразок на базі серійної моделі показувала компанія Nissan. Кросовер X-Trail переробили у рятувальну машину для роботи на гірських схилах, оснастивши гусеницями замість коліс та обладнанням для перевезення постраждалих.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!