Новий кросовер Renault Duster 2025 вперше зняли на дорозі

Компанія Renault розпочала тести нового покоління кросовера Duster, при цьому шпигунські фотографії опублікувало видання Autocar.

Відомо, що новий Renault Duster отримає фірмовий стиль, продемонстрований у концепт-карі Dacia Bigster. Прототип Renault Duster має такий же плоский капот, як Bigster, та вузькі світлодіодні ходові вогні.

На передніх дверях видно ручку, а ручку відчинення задніх дверей, ймовірно, замасковано в районі задньої стійки. Також фото дозволяють побачити нову форму задніх ліхтарів та великий спойлер, які також повторюють аналогічні елементи Bigster.

Новий Renault Duster створюється на платформі CMF-B, розробленій спільно Renault та Nissan, а також матиме версію під маркою Nissan. Автомобіль отримає версії як з 5-місним салоном, так і з сімома місцями (2+3+2). За першими даними, новий Renault Duster в Індії буде випущений лише у версію із двигуном внутрішнього згоряння. У цій країні Renault Duster дебютує у 2025 році.

Європа матиме свій Duster – під маркою Dacia, він також знаходиться на етапі дорожніх тестів. Його представлять уже наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело autocarindia.com