Новий Hyundai Palisade у дусі Santa Fe вперше показали в салоні та під капотом

Після свого початкового випуску в 2020 році і наступного фейсліфтінгу в 2023 Hyundai Palisade перейде в абсолютно нове покоління.

Оскільки це тестовий автомобіль, Hyundai намагається тримати його стиль у секреті, тому на кузові достатньо елементів, що приховують форму. Раніше повідомлялося, що Palisade повторюватиме рубаний вигляд нового Santa Fe.

Лицьова панель прихована, але видно розділені фари, а також широкі радіаторні грати з тонкими планками по всій ширині. Hyundai заявила, що модернізує позашляховик, щоби він більше подобався американцям.

У салоні пара екранів (цифрова панель приладів та інформаційно-розважальний дисплей) буде об’єднана в єдиний блок водія. Видно, що фізичні перемикачі збережені, у тому числі на кермі. На центральній консолі видно кілька USB-портів.

Інженери-випробувачі дозволили carbuzz зробити знімки моторного відсіку, на яких видно рядний двигун із турбонаддувом. Можливі кілька варіантів силових агрегатів, але чутки вказують або на 2,5-літровий бензиновий гібрид з турбонаддувом, або на 3,5-літровий бензиновий V6.

Віце-президент Hyundai із планування продукції Олабісі Бойл підтвердив, що наступний Palisade вийде на новий рівень. Вихід модулі очікується у 2025 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carbuzz.com