Новий Ford Bronco примірив брутальні позашляхові шини

Новий американський позашляховик Ford Bronco Sport 2021 року вже розпочав надходити в дилерські центри США. Одна з версій моделі отримала комплект брутальних позашляхових шин, який повністю змінив зовнішній вигляд новинки.

Замість стандартної “гуми” на цей Bronco Sport у брутальній модифікації Outer Banks наділи ALPHAequipt Wheels. Зазвичай позашляховик оснащується 18-дюймовими колесами з шинами 225/60. Для кращих характеристик по бездоріжжю, було встановлено диски ALPHAequipt Foxtrot 17×7,5 та шини 245/65 BFGoodrich.

Як запевняє виробник коліс, посилені шини не труться об арки та не впливають на спідометр.

Bronco Sport вже здобуває популярність. Багато компаній, що займаються вторинним ринком розробляють варіанти настройки для позашляховика. З більш міцними бамперами, світлодіодами на даху та багажником, шнорклем та іншими аксесуари Bronco Sport становиться ще більш пристосованим для бездоріжжя.

Нагадаємо, що Bronco Sport виготовляють на заводі Hermosillo у Мексиці. Зараз позашляховик доступний з двома двигунами з турбонаддувом: 1,5-літровим 3-циліндровим EcoBoost, що розвиває 181 кінську силу, та 2-літровим 4-циліндровим EcoBoost потужністю 245 к.с.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело thedrive.com