Новий електричний крос Smart майже готовий до дебюту

Mercedes-Benz та Geely готують до прем’єри новий електричний кросовер Smart, який почне продаватися у 2022 році на європейському ринку, так і в Китаї. Новий п’ятидверний крос повинен відродити бренд Smart, який останнім часом перебуває в забутті.

Днями з’явилося більше інформації про нову модель Smart. Як стало відомо виданню Autocar, “винищувач” Mini Countryman буде вперше представлений як концепт вже цього року на моторшоу в Мюнхені (Німеччина).

Нова п’ятидверна модель є продуктом співпраці Mercedes-Benz й Geely. Дві потужні компанії організують спільне підприємство, яке розкрило плани врятувати Smart від забуття. Ці дві компанії вже розкрили свою глобальну виконавчу команду, а також оголосили єдину мету – розроблення й виробництво нового покоління інтелектуальних автомобілів.

Згідно з інсайдерською інформацією, новий кросовер Smart буде мати внутрішнє кодове ім’я HX11. Базуватися модель буде на новій платформі Geely SEA, яка розшифровується як Sustainable Experience Architecture. Ця архітектура, як стверджується, використовує встановлений ззаду електродвигун, здатний виробляти до 268 кінських сил та споживати енергію від літій-іонного акумулятора місткістю менше ніж 70 кВт-год. Дальність ходу новинки без підзарядки складе приблизно 500 кілометрів.

При цьому компанія Mercedes відповідає за зовнішній вигляд та дизайн салону абсолютно нової моделі Smart, а Geely очолює розробку й виробництво. Вже відомо, що новинка буде побудована в Китаї, але точне місцеперебування заводу поки невідомо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело autocar.co.uk