Новий електромобіль Porsche викликав великий ажіотаж на ринку

Попит на новий електромобіль Porsche Macan Electric перевершив усі очікування німецького виробника. Як повідомили у компанії Porsche, за перші чотири тижні після початку прийому замовлень було отримано понад 10 тисяч заявок на цю модель, причому покупці ще не бачили її наживо.

«Ми перевантажені замовленнями, що надходять на електричний Macan і впевнені, що ця новинка стане бестселером», — йдеться у повідомленні.

При цьому вказана цифра не відображає повний глобальний попит, оскільки до неї не увійшли такі великі ринки, як Китай та Японія.

Виробництво Macan Electric буде налагоджено на заводі в Лейпцигу, де випускався колишній Macan. Бензинова модель протримається на конвеєрі ще деякий час і буде доступна, зокрема, в Північній Америці, але зникне з Європи через нові вимоги щодо кібербезпеки.

Зазначимо, за увесь 2023 бензиновий Macan розійшовся тиражем у 87 тисяч екземплярів, поступившись лише Porsche Cayenne (88 тисяч авто). Електрична версія Macan коштує на понад 15 тисяч доларів дорожче за аналог із ДВЗ.

В Україні ціни на Porsche Macan стартують від 2,9 млн грн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!