Новий електромобіль Hyundai IONIQ 5 отримає пристойний запас ходу

Південнокорейський концерн Hyundai Motor розраховує значно зміцнити свої позиції в результаті переділу автомобільного ринку. Компанія вже стала найбільшим постачальником легкових машин на водневих паливних елементах, здавати без бою сегмент електромобілів вона теж не збирається. У лютому вийде кросовер IONIQ 5, який зможе долати на одному заряді до 450 км.

Витік даних про технічні характеристики новинки відбулася з вини самого виробника, як зазначає видання Electrek. У поточному поколінні модель Ioniq може оснащуватися силовими установками різного типу, але в майбутньому це найменування буде віддано дочірній торговій марці, під якою будуть реалізовуватися виключно електромобілі. У наступному кварталі повинен дебютувати компактний кросовер IONIQ 5 на електротязі, його базові характеристики напередодні випадково стали надбанням громадськості.

Транспортний засіб з габаритними розмірами 4460×1890×1600 мм зможе похвалитися колісною базою 3000 мм і приводом на всі колеса. Силова установка потужністю 313 кінських сил дозволить машині прискорюватися до 100 км/год за 5,2 секунди. На одному заряді електромобіль зможе проїжджати до 450 км за умовним циклом WLTP. Заряджати тягову батарею можна буде як від однофазної побутової мережі через пристрій потужністю до 2,3 кВт, так і від спеціального зарядного пристрою потужністю 11 кВт. Спираючись на 800-вольтів електротехніку, машина дозволить заповнювати заряд від станції постійного струму з 20 до 80% за п’ятнадцять хвилин.

Відзначається, що IONIQ 5 можна буде використовувати як мобільне джерело електроенергії, хоча ємність тягової батареї і її тип поки не уточнюються. Формальний дебют кросовера намічений на лютий наступного року, постачання клієнтам почнуться декількома місяцями пізніше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co