Новий BMW M3 отримає платформу, яка підтримуватиме потужність до 1360 к.с.

Керівник відділу розробки BMW Френк Вебер підтвердив, що наступний седан M3 стане повністю електричним. За словами Вебера, він буде заснований на платформі Neue Klasse і надійде у продаж у 2027 році.

Ця платформа передбачає використання чотирьох незалежно керованих електродвигунів потужністю до 1360 к.с. Він додав, що електромобіль BMW M3 отримає новий блок ECU, який в компанії називають серцем радості (the heart of joy).

Він заявив, що “неважливо, чи будете ви гальмувати з ABS або гальмувати за допомогою двигунів, тому що двигуни в будь-якому випадку швидше, ніж гідравліка, ви зможете керувати цією машиною так, як ніколи раніше”.

Малоймовірно, що наступна модель M3 матиме такий рівень потужності. Насправді, керівник M вважає, що справа не лише у потужності, а й у динаміці, а також керованості. Ці фактори будуть визначати, як їздитимуть електричні автомобілі BMW M у майбутньому, відрізняючи продукцію BMW від конкурентів.

Що стосується бензинового M3, то цілком імовірно, що цей автомобіль продаватиметься разом з новим автомобілем BMW M на базі платформи BMW Neue Klasse. Вебер зазначив, що компанія BMW розробила нинішній 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун із турбонаддувом відповідно до норм викидів Євро-7, що дає двигуну можливість залишатися в робочому стані та в майбутньому.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело autoexpress.co.uk