Нові Hyundai Santa Fe, Kia Sorento та Hyundai Grandeur зможуть проїжджати 100 км без бензину

Hyundai Motor Company випустить версію Hyundai Grandeur Plug-in Hybrid (PHEV). Це перший гібрид у лінійці з моменту запуску Grandeur у 1986 році. Автомобіль буде обладнано системою PHEV другого покоління.

Hyundai Motor Group розпочне розробку у другій половині цього року та планує випустити новий автомобіль у 2025 році. Деякі партнери розпочали розробку супутніх компонентів для нової системи PHEV. Відомо, що річний контракт на постачання запчастин становить від 80 000 до 90 000 одиниць.

Моделі, включені в новий план розвитку PHEV середнього та великого розміру, включають седан Grandeur, а також моделі Hyundai Santa Fe та Kia Sorento, які є лідерами з продажу Hyundai та Kia. Hyundai Motor Group стандартизує ключові деталі гібридної системи підвищення ефективності виробництва.

Grandeur PHEV знаходиться на ранній стадії розробки, і докладні специфікації ще не затверджені, але він оснащений системою другого покоління, яка значно покращує енергетичні характеристики та економіку палива в порівнянні з існуючою гібридною системою.

Завдяки акумулятору високої ємності для електрифікованих моделей, які Hyundai Motor Group розробляє власними силами та двом електродвигунам, автомобілі зможуть проїжджати близько 100 км на чистій електриці.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com