Нове покоління Miata MX-5 буде електрифікованим

Mazda підтвердила виданню Motor1.com, що наступна Miata MX-5 буде електрифікована, але ступінь її готовності поки невідомий.

«Mazda прагне електрифікувати MX-5 Miata, щоб до 2030 року всі моделі були електрифіковані. Ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити його легким, доступним і відкритим двомісним спортивним автомобілем, що відповідає потребам клієнтів», – наводить видання заяву пресслужби марки.

Майбутнє за електрикою, і якщо Mazda хоче й далі продавати свої автомобілі, то їй доведеться поступово відмовлятися від машин з ДВЗ. Японський бренд не був таким агресивним на ринку електромобілів, як інші, але недавно представлена ​​Mazda електрична стратегія показує, що скоро все зміниться. Для ентузіастів залишається невирішеним питання, як ця стратегія вплине на всіма улюблений MX-5 Miata.

На це питання досі немає остаточної відповіді, але недавній звіт Kuruma-news в Японії проливає світло на майбутнє родстера. Оголошення Mazda по виробництву електромобілів включало план глобальної електрифікації до 2030 року, але це не означає появу нової лінійки чисто електричних транспортних засобів. Mazda націлена на електрифікацію близько 25% свого модельного ряду, а 75%, що залишилися складуть гібриди. Таким чином, якщо MX-5 виживе після 2030 року, за словами самої Mazda, це буде або гібрид, або електромобіль.

Було підтвердження, що Miata входить в сферу дії плану з електрифікації Mazda, але характер електрифікації залишилося відкритим. Сьогодні на вулицях, безумовно, є електричні родстери, але легка вага Miata стала його головною перевагою. Акумулятори додають вагу, тому незалежно від того, чи буде новинка гібридною або повністю електричною, поява важчої Miata здається майже неминучим.

75 відсотків лінійки Mazda 2030 будуть приводитися в рух гібридними агрегатами, і, хоча комбінована трансмісія додає вагу, вона буде не такою великою, як повністю електрична. Це також залишає Mazda деяку свободу маневру, щоб повністю створити новий електричний родстер, щоб просунути MX-5 далі в майбутнє. З іншого боку, з огляду на те, що на Miata припадає така невелика частина загального продажу Mazda, електрична версія могла б краще підходити для 25-відсоткової групи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...