Нове покоління Mazda 6 вийде в 2022 році

Довгоочікувана Mazda 6 нового покоління може дебютувати вже зовсім скоро. Портал Spyder7 запевняє, що седан вийде в середині наступного року.

До цього чутки про перехід Mazda 6 на задньопривідну платформу стабільно з’являлися з 2017 року. Втім, побічно представники бренду вже підтверджували цю інформацію. В цілому марка йде нестандартним за сучасними мірками шляхом. У той час, як більшість виробників намагаються переходити на передньопривідні електричні компонування, японці раптово створюють задньопривідну архітектуру і новітній рядний 6-циліндровий силовий агрегат.

Крім того, японські журналісти запевняють, що екстер’єр новинки буде виконаний в стилістиці концепту Vision Coupe чотирирічної давності. Машина повинна зберегти вже відомі всім лінії і пропорції, при цьому решітка радіатора і дифузор повністю змінять.

Однак, мабуть, найважливішим для Mazda завданням стане виведення 10 гібридів і 3 електромобілів з 2022 по 2025 рр. Таким чином, Mazda може з одного маху увійти в число передових автомобільних марок Японії. Нагадаємо, що електрифікація машин Країни Вранішнього Сонця йде ні добре, ні погано, що стало однією з причин конфлікту з індонезійською владою.

Інсайдери також натякають і на можливу появу спортивного купе, яке буде присутнє в сімействі Mazda 6, що, втім, є вкрай дивним слухом. При цьому, деякий час тому в мережі гуляла інформація про розробку купевидного кросовера CX-50, який отримає деякі вузли та агрегати від нової «шістки».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело spyder7-com

Коментарі
Завантаження...