Nissan заявила, що припинить виробництво бензинових автомобілів до 2030 року

Японська компанія Nissan Motor Co заявила про намір припинити виробництво бензинових і дизельних автомобілів до 2030 року. До цього терміну всі транспортні засоби автовиробника, що постачаються на ключові ринки, будуть оснащуватися електричними двигунами.

Згідно з наявними даними, компанія Nissan має намір відмовитися від постачання бензинових і дизельних транспортних засобів на ринки Японії, Китаю, США та Європи до 2030 року. Водночас компанія планує продовжити розвиток інновацій, пов’язаних з акумуляторами, а також приступити до розвитку власної гібридної технології e-POWER для досягнення більшої енергоефективності.

«Ми сповнені рішучості допомогти створенню суспільства з нейтральним викидом вуглецю і зробити внесок в глобальні зусилля по боротьбі зі змінами клімату», – заявив нещодавно генеральний директор Nissan Макото Учіда (Makoto Uchida).

Очевидно, що Nissan розділяє плани багатьох найбільших автовиробників, які пов’язані з відмовою від виробництва бензинових і дизельних транспортних засобів на користь аналогів, оснащених електричними і гібридними силовими установками. Крім того, політика японської влади передбачає відмову від продажу нових автомобілів з бензиновими двигунами до середини 30-х років. Розроблена владою «стратегія зеленого зростання» містить повну відмову від продажів на території країни транспортних засобів з бензиновими і дизельними двигунами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com