Nissan представила концепт майбутнього електричного спорткара Hyper Force

Nissan представила на Токійському автосалоні концепт майбутнього спорткара, і не складно зрозуміти, на зміну чому прийде Nissan Hyper Force: у стилістиці безпомилково впізнається нинішній GT-R, набагато більш сучасний і екологічно чистий. Електромобіль як-не-як.

Немає сенсу описувати екстер’єр та інтер’єр цієї машини, рендери говорять самі за себе. Проте, не можна не відзначити величезний задній дифузор, зябра-насічки на крилах, що організують повітряні потоки спереду, масивні підйомні двері, величезне крило. Якби Божевільний Макс вибирав би собі спорткар, то Nissan Hyper Force напевно привернув би його увагу.

Салон створює відчуття комп’ютерного корпусу, в якому світиться все і вся. Судячи з виконання інтер’єру, Hyper Force орієнтований для трекових заїздів, на це вказує і єдиний склоочисник, розміщений по центру скла. Кермо гоночне, але не як у болідів F1, а стилізоване під якийсь дикий стріт-рейсинг. Режимів руху передбачено всього два: R – гоночний, та GT – для відносно плавного пересування трасою.

Nissan оголосив ключові характеристики, і вони виглядають солідно: система e-4ORCE (так називають два електромотори і, відповідно, повний привід), потужність 1341 к.с. та максимальна швидкість 320 км/год. Запас ходу? Цей параметр залишили за кадром. Можливо просто тому, що серійний Nissan Hyper Force вийде років через сім, а на той час будуть вже зовсім інші тягові батареї.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!