NIO забезпечить Норвегію своїми станціями швидкої зміни батарей

Перші екземпляри прибудуть до Скандинавії на початку серпня.

Китайський виробник преміальних електромобілів оснастить Норвегію своїми станціями зарядки і швидкої зміни батарей, передає cnevpost.com.

Перші станції вже відвантажені і прибудуть до Норвегії на початку серпня. Для бренду це дуже знаменна подія, бо є демонстрацією можливостей компанії по створенню електромобільної інфраструктури.

Офіційно доступними до експлуатації перші чотири станції швидкої зміни батарей стануть тільки у вересні, коли закінчиться їх монтаж і налагодження. Вони адаптовані до місцевих умов, норматив і отримали сертифікати безпеки.

Завдяки передовим технологіям компанії, швидка зміна батарей не буде проблемою навіть при особливо суворій і тривалій зимі, йдеться в зверненні компанії.

Рівно ті ж випробування і сертифікацію пройшли звичайні зарядні станції. Вони перейшли на стандартну європейську конструкцію зарядного пістолета і мають максимальну потужність в 180 кВт при струмі в 250А.

Згідно з планами NIO, у 2022 році створення електричної інфраструктури для автомобілів тільки прискориться. На черзі п’ять норвезьких міст, які будуть оснащуватися китайськими зарядними станціями.

Нагадаємо, що рішення вийти на ринок Норвегії в NIO озвучили ще в травні цього року. Перші попередні замовлення на флагманський кросовер ES8 почнуться у вересні, ціни не озвучені. Цілком ймовірно, що керівництву марки не дає спокою досвід BYD і XPeng, яким вдалося освоїтися в цій скандинавській країні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...