Названий «Кращий із найкращих» автомобілів 2024 року: ним став електромобіль

Компактний кросовер Volvo EX30 був удостоєний престижної нагороди Red Dot: Best of the Best Product Design 2024 за видатний дизайн. Нагорода відзначає перевагу в дизайні, що ґрунтується на чотирьох принципах: «якість функціональності, якість спокуси, якість використання та якість відповідальності». Журі з 39 міжнародних експертів обрало EX30 як переможця, який набрав 93 бали зі 100 можливих.

Джим Роуен, генеральний директор Volvo Cars, зазначив, що EX30 втілює дизайнерські цінності Volvo у компактному форматі та демонструє преміальний скандинавський дизайн, де форма слідує за функцією.

Він також підкреслив, що EX30 має найнижчий вуглецевий слід серед усіх повністю електричних автомобілів Volvo на сьогоднішній день і відповідає очікуванням безпеки, характерним для Volvo. Автомобіль оснащений передовими технологіями та ідеально підходить для сучасного ринку в умовах зростаючого переходу покупців на електромобілі.

Volvo EX30 має довгу колісну базу, великі колеса та збалансовані звиси, що надає екстер’єру вишуканості. В автомобілі використовуються натуральні та перероблені матеріали.

EX30 вже отримав понад 20 великих нагород з моменту свого дебюту минулого літа, включаючи престижну нагороду Car Design Award 2024, засновану журналом auto&design у 1984 році, а також нагороди The Sun Car of the Year, World Urban Car від World Car of the Year, Small SUV/Crossover of the Year від Sunday Times та Eco Warrior of the Year від журналу Top Gear.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!