Названо найкращі компактні електромобілі у 2024 році

Журналісти британського порталу AutoCar перерахували найкращі компактні електромобілі на ринку в 2024 році.

Найкращим компактним електромобілем для покупки у 2024 році експерти назвали Peugeot e-208, однією з головних переваг якого є великий запас ходу. Завдяки поєднанню ємного акумулятора, практичності, високого комфорту, стилю та надійності цей французький електрокар може стати чудовим вибором. До недоліків моделі відносять м’яку підвіску, що погіршує керування автомобілем на високій швидкості, недорогі матеріали оздоблення і тісний другий ряд сидінь.

Друге місце у рейтингу посів Fiat 500 Electric, який хвалять за стильний дизайн та гідне технічне оснащення за доступну ціну. А з «мінусів» згадують високу посадку водія, невеликий запас ходу та незручне розташування педалей.

Замкнув «трійку» лідерів Vauxhall Corsa Electric з великим запасом ходу та вишуканим зовнішнім виглядом. До недоліків цього електромобіля відносять не найзручніше керування та посадку водія, а також тісні задні сидіння.

Отже, найкращі компактні електромобілі у 2024 році:

  1. Peugeot e-208;
  2. Fiat 500 Electric;
  3. Vauxhall Corsa Electric;
  4. Mini Electric;
  5. Mazda MX-30;
  6. BYD Dolphin;
  7. Honda E;
  8. GWM Ora 03.

Також експерти AutoCar назвали найочікуваніші компактні електрокари, які можуть з’явитися на ринку найближчим часом. Перше місце в списку зайняв Dacia Spring Electric. Крім того, до рейтингу потрапили Citroen ë-C3 і Renault.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!