Названо автомобілі, які найкраще підходять для встановлення ГБО

Автомобільні експерти склали список автомобілів привезених з Америки на які вигідно встановити ГБО. Про це пише тематичне видання Columbauto.

Фахівці відзначають, що після переведення автомобіля на газ, в середньому вийде заощадити 200 грн на кожних 100 км.

Але не забувайте, що найбільше цю економію відчують ті автомобілісти, які проїжджають великі відстані, якщо ви мало їздите, вам доведеться окупати установку багато років.

Ford Fusion

Одна з найпопулярніших моделей, які українці приганяють з США. Для установки ГБО найкраще підходить автомобіль з 2,5-літровим двигуном.

Toyota Camry

Краще приганяти варіанти не старше 2015 року. Якщо бюджет дозволяє, то можна купити лот до 2017 року випуску, який підходить по нормі Євро-6.

Honda Civic

Останні модифікації, які отримали 2-літрові силові агрегати, підходять для установки ГБО.

Volkswagen Jetta

Для установки економного газобалонного обладнання експерти радять приганяти варіанти з атмосферними ДВС на 2 або 2,5 л. На ці моделі можна поставити ГБО четвертого покоління, яке працює на пропані.

Hyundai Elantra

Щоб заправляти автомобіль газом, краще робити запити на моделі з атмосферними силовими агрегатами об’ємом 1,8 або 2 л.

Nissan Rogue

Поставити газове обладнання простіше на американські моделі, ніж на європейські. Для кросовера ідеально підходить ГБО 4 покоління.

Hyundai Tucson

Ці автомобілі відрізняються не тільки надійністю і зручним салоном, але і тим, що на кросовери з об’ємом двигуна на 2 і 2,4 л можна легко поставити газове обладнання, за допомогою якого довгі поїздки стануть менш витратними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело columbauto.com.ua