Названо авто, які іржавіють швидше за інших

Експерти видання “За кермом” назвали моделі автівок, що іржавіють швидше за інших. Згідно з рейтингом досвідчених спеціалістів, автомобілем з найнижчим антикорозійним захистом став російський позашляховик УАЗ “Патріот”. Як зазначають експерти, іржу на цій моделі знаходили навіть на нових автомобілях, які зійшли з конвеєра до 2018 року.

Скарг було настільки багато, що керівництво автозаводу було вимушено підняти стандарти та забезпечити належний рівень антикорозійної обробки УАЗ “Патріот”. Після 2018 року ситуація дещо покращилася, але й зараз далека від ідеальної. Іржавий УАЗ “Патріот” став справжнім мемом в мережі. З чим його тільки не порівнювали, навіть з консервною банкою.

Зазначається, що до антирейтингу увійшли також й інші автівки російського виробництва. Йдеться про перше покоління Lada Granta, Renault Logan і Sandero, на яких іржа може з’явитися “через пару зим”.

Цікаво, що експерти обійшли стороною китайський автопром. Серед недорогих SUV-моделей з найнижчою антикорозійним захистом експерти видання відзначили чеський кросовер Skoda Yeti. В середньому ціновому сегменті швидше за інших іржавіє японський седан Mazda 6.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело hotcars.com