Названо 5 надійних автомобілів, які можна сміливо брати, незважаючи на вік

Рідкісний автомобіль може похвалитися винятковою якістю та надійністю. Особливо у наш час. Все частіше громадяни змушені звертатися за допомогою до вторинного ринку у пошуках «класики». Навіть сьогодні серед автомобілів «з рук» можна знайти цікаві, добротні варіанти. Деякі з них можна сміливо брати навіть у тих випадках, коли на лічильнику пробігу красується солідна цифра.

1. Subaru Forester

Незважаючи на поважний вік та пробіг, автомобілі Subaru Forester досі чудово почуваються на дорогах України. Великої популярності користуються машини першого покоління. Кращими варіантами паркетника будуть авто з 2 та 2.5-літровими силовими агрегатами та 4-ступінчастою автоматичною трансмісією.

2. Ford Fusion

Нажаль, американський Ford Fusion не випускається вже 10 років. Однак це не проблема, якщо шукати автомобіль на вторинному ринку. Навіть сьогодні там можна знайти безліч Fusion у непоганому стані. Найкраще звернути увагу на паркетники німецької збірки з 1.2, 1.4 та 1.6-літровими двигунами.

3. Toyota Corolla

Знаменита Corolla – це справжній автомобіль-бестселер. Свого часу японська машина навіть потрапила в книгу рекордів Гіннеса як авто сучасності, що продається. Сьогодні в Росії можна зустріти машини кількох поколінь у різному стані. Трапляються навіть представники першого покоління. Щоправда, вони у зовсім неважливому стані.

4. Toyota RAV4

Автомобіль, який пережив уже п’ять поколінь. Сьогодні машина, як і раніше, має велику популярність. У тому числі завдяки величезній різноманітності моделей з широким асортиментом двигунів, трансмісій, приводів. Незалежно від комплектації всі моделі славляться високим ресурсом.

5. Honda CR-V

Великою популярністю досі користується і такий японський автомобіль. Найчастіше на вторинному ринку трапляються модель із 2 і 2.4-літровим силовими агрегатами. Привід може бути як переднім, і повним. Машина має надзвичайно високий ресурс, правда, це не означає, що вона взагалі не потребує догляду.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело uamotors.com.ua