Названі найпроблемніші двигуни автомобілів Hyundai та Kia

Лінійка двигунів Theta II – найпроблемніша у Kia та Hyundai за останні роки. Ці силові агрегати зібрали найбільше негативних відгуків під час недавнього опитування журналістів американського видання Jalopnik.

Йдеться про 2,0-літрові і 2,4-літрові бензинові мотори, які встановлювалися на кросовер Kia Sportage, фастбеки Kia Stinger, а також седани Kia Optima і Genesis G70.

«Коли ви чуєте розповіді від механіків про те, що вони будуть зайняті кілька тижнів лише заміною двигунів, а їхні робочі місця «завалені» пошкодженими блоками циліндрів, практично напевно йдеться про двигуни Theta II. І це дуже погана новина для їхніх власників», — йдеться в одному із відгуків.

Недоліки цих двигунів – невдала конструкція системи змащування та ненадійний каталізатор. Їхній вихід з ладу приводив до того, що задири та інші пошкодження в циліндрах могли виникати навіть при невеликих пробігах.

Нарешті, ці ж мотори кілька разів ставали приводом для масштабних кампаній у США. З 2015 року Hyundai та Kia витратили на них майже 3 мільярди доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!