Названі найдешевші авто в обслуговуванні

Експерти визначили, які з автомобілів обходяться найдешевше в обслуговуванні.

Вартість обслуговування машини включає два основні чинники – ціни на запасні частини й витратні матеріали, а також витрати по їх заміні. Може здатися, що чим дешевше вартість роботи на СТО і запчастини, тим дешевше експлуатація автомобіля. Але слід враховувати такий важливий фактор як надійність авто й основних його агрегатів, тобто середній період заміни деталей.

Нові авто

Такі автомобілі обслуговуються по гарантії, тому вартість обслуговування вираховується легко: достатньо скласти прайс на всі ТО і додати ціну зимового комплекту шин, а також кількох комплектів гальмівних колодок. Все незаплановані ремонти покриваються гарантією. В цьому випадку вартість експлуатації автомобіля мінімальна.

Авто від 5 до 10 років

В даний період експлуатації машина починає демонструвати свої недоліки. Після завершення гарантійного терміну з’являються перші серйозні несправності. По пробігу у переважної більшості авто недоліки виявляються починання зі 150-200 тисяч кілометрів. Ближче до 10 років витрати на експлуатацію починають значно зростати.

Авто віком старше 10 років

У авто в цьому віці починають проявлятися серйозні проблеми з надійністю. Якщо в середньому автомобіль проїжджає за рік близько 25-30 тисяч кілометрів, то значить 15-річна машина вже встигла накатати 300-500 тисяч кілометрів. У більшості випадків це граничний термін для капітального ремонту основних агрегатів. Якщо підрахувати витрати на капітальний ремонт мотора, АКПП, дорогих електронних блоків і так далі, то витрати можна порівняти з вартістю самої машини. Доцільніше її продати та придбати новий автомобіль або більш “свіжий”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело www.directline.com