Наступний Kia Cerato стане електрокаром

Підзаряджати версію машини пообіцяв австралійцям керівник місцевого підрозділу корейської марки.

У наступного покоління Kia Cerato найімовірніше буде версія з електроприводом. Таку обіцянку дав керівник напрямку продуктового планування марки в Австралії Роланд Ріверо, пише місцеве видання Car Advice.

Ріверо виступав перед журналістами на австралійській презентації рестайлінгової версії нинішнього покоління Cerato. Говорячи про наступне покоління, він зазначив, що воно повинне з’явитися протягом найближчих трьох років.

З прямої цитати Ріверо не ясно, йде мова про електромобілі чи про гібриди, але, схоже, місцеві журналісти зрозуміли так, що у седана буде саме повністю електрична версія. І це йде дещо в розріз із загальносвітовою тенденцією.

Так, більшість автоконцернів, включаючи альянс Hyundai та Kia, поступово переходять до випуску електромобілів на спеціально розроблених для них платформах. У випадку з Kia першою такою машиною стане EV6.

Остання, однак, вийшла вельми високотехнологічною і від того й не обіцяє бути дешевою. Не виключено, що марка дійсно продовжить випуск електрокарів, перероблених з машин з ДВЗ як простішої та доступнішої альтернативи.

Найцікавіше, що у нинішнього покоління Kia Cerato в деякому сенсі вже є повністю електрична версія. Правда, мова йде про машину для китайського ринку, яка там має інше ім’я – K3, але по суті є все тієї ж Cerato. Автомобіль оснащується тяговою батареєю на 56,5 кіловат-годин і може проїхати на одному заряді 490 кілометрів по циклу NEDC.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело caradvice.com.au

Коментарі
Завантаження...