Наступний Fiat Panda стане електрокросовером

Модель з’явиться після 2022 року.

В цей час концерн Stellantis, в який входить марка Fiat розробляє модель Panda нового покоління, повідомляє видання Topelectricsuv.com. І логічно, що Panda стане електромобілем. Але цікавішою зміною може стати інше позиціювання моделі – хетчбек перетвориться в кросовер початкового рівня. Цілком ймовірно, що він буде побудований на платформі eCMP другого покоління, а зовнішність запозичить у концептуального Fiat Centoventi, який був представлений на Женевському автосалоні 2019 року. Передбачувана вартість складе близько 20000 євро.

Повідомляється, що зараз в концерні вже є якийсь проєкт під заводським індексом Fiat 364, який планується до запуску на польському заводі бренду в місті Тихи. Щодо технічної частини поки немає ніякої інформації, відомо лише те, що він отримає батарею від китайського виробника BYD. Але чи є 364-й новою «пандою»? Відповідь на це питання ми отримаємо в квітні 2023 року, коли новинка надійде у виробництво. Більш того, спочатку в серію піде бензинова версія, а рік по тому – гібридна, що може ставити під сумнів його спорідненість з перспективною «пандою».

У Європі, на цей час, А-клас, до якого належить Panda, знаходиться на межі вимирання. Виною тому постійне посилення вимог безпеки і рівня шкідливих викидів. Всі ці проблеми супроводжуються планомірним зростанням цін, через що компактні міські моделі наближаються за вартістю до машин вищого класу. І попри те, що в 2020 році Panda займала 47,8% сегмента в Італії, а в Європі 17,8%, керівництво концерну не бачить перспектив в існуючому вигляді у цього автомобіля.

Актуальний міський хетчбек випускається з 2011 року і вже пройшов кілька оновлень. Видання Passione Auto Italiane з посиланням на джерела всередині компанії запевняє, що нинішній Fiat Panda зазнає безліч змін в 2022 році. Цілком ймовірно, що він отримає назву Fiat Panda Sport і стане випускатися паралельно з новою електричною «пандою».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело topelectricsuv.com

Коментарі
Завантаження...