Наступне покоління Toyota Fortuner: з’явились нові зображення та подробиці

Toyota офіційно підтвердила, що наступне покоління позашляховика Fortuner буде продаватися, зокрема з м’яко-гібридною дизельною силовою установкою. Запуск цієї моделі, на яку очікують суттєві зміни як з погляду зовнішності та інтер’єру, так і оснащення, заплановано на 2024 рік.

Актуальна генерація Fortuner побудована на базі пікапа Hilux (IMV) і передбачалося, що перехід позашляховика до нового покоління це не змінить. Тим не менш, тепер почали активно циркулювати чутки про переїзд «Форчунера» на повністю нову архітектуру TNGA-F, на якій були раніше побудовані Land Cruiser 300 і Lexus LX500d.

Платформа TNGA-F універсальна, вона здатна підтримувати автомобілі із довжиною колісної бази від 2,8 до 4,2-метрів. Переведення на неї Fortuner дозволить “Тойоті” поступово привести весь свій глобальний модельний ряд до єдиної платформи, що дозволить скоротити витрати.

Індійська преса впевнена, що у новому поколінні Fortuner запозичить безліч екстер’єрних рішень у пікапа Tacoma. Машині дістанеться агресивний дизайн передньої частини кузова з «позашляховим» бампером, прикритим знизу захисною пластиною, широкими крилами і плоским капотом з вигинами, що виділяються.

Що стосується оснащення, то позашляховик збираються продавати з новим дизельним двигуном у складі м’яко-гібридної силової установки. Передбачається, що ним виступить 2,8-літровий агрегат 1GF-FTV з вбудованим стартер-генератором (ISG). Він забезпечить Fortuner високу економіку палива і збільшений крутний момент.

Крім нього, позашляховик запропонують з новим 2,4-літровим бензиновим мотором з «наддувом» на 265 кінських сил, а також з гібридом того ж робочого об’єму.

Прем’єра нового покоління Toyota Fortuner має відбутися до кінця 2023 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!