Наступне покоління Peugeot 208 буде повністю електричним

У новому поколінні компактного хетчбека не буде версій з ДВЗ.

Компактні моделі Peugeot 208 і 2008 в новому поколінні позбудуться бензинових і дизельних версій і будуть доступні виключно з електричним приводом. Про це розповів глава Peugeot Жан-Філіп Імпарато. Він прямо заявив, що мова йде про спадкоємців нинішніх 208 і 2008, однак з його слів не очевидно, що машини збережуть свої назви.

Хетчбек Peugeot 208 і кросовер 2008 дебютували лише в 2019 році, так що їх заміна навряд чи з’явиться раніше середини десятиліття. Зараз ці автомобілі пропонуються з бензиновими, дизельними і повністю електричними силовими установками. В останньому випадку мова йде про 136-сильний електромотор, виключно передній привід та батарею на 50 кіловат-годин.

Імпарато говорив тільки про Peugeot, проте ймовірно електромобілями стануть і інші машини концерну PSA, які побудовані на тій же платформі. Це новий Citroen C4, Opel Corsa і Mokka, а також DS 3 Crossback. Зараз у всіх з них є повністю електричні версії, однак зі зміною поколінь вони залишаться єдиним можливим варіантом.

За словами Імпарато, в останні тижні частка електромобілів в сімействі 208 і 2008 досягла 14%. Однак він висловив упевненість в тому, що тренд на електрифікацію збережеться і в майбутньому бензинові і дизельній версії не знадобляться.

Також Імпарато заявив, що у більш компактного Peugeot 108 електричної версії не буде. За словами глави концерну, якщо оснастити настільки компактну машину гідним електроприводом, автопілотом, просунутою мультимедія, модулем 5G і іншим сучасним обладнанням, то її ціна злетить з 10 до 30 тисяч доларів, що не має ніякого сенсу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoexpress.co.uk