Найочікуваніший Renault за останні роки: десятки тисяч людей вишикувалися в чергу за Renault 5 E-Tech

Новий Renault 5 E-Tech справив велике враження після свого дебюту: за словами топ-менеджерів, вже 50 000 європейців розмістили замовлення, що робить його найочікуванішим автомобілем французького бренду за останні роки.

Renault 5 E-Tech дебютував на Женевському автосалоні 2024 року, цього року продажі почнуться на багатьох ринках Європи та Великобританії. Конфігуратор обіцяють запустити у травні, перші клієнти отримають свої машини у вересні-жовтні.

У Renault підтвердили, що вони працюють над досягненням необхідних виробничих потужностей та дотриманням графіка постачання. Renault описує електричний хетчбек Renault 5 E-Tech як альтернативу Clio, другу за популярністю малолітражку в Європі. Французький виробник очікує, що нова модель «завоює безліч клієнтів», завдяки привабливій стартовій ціні 25 тисяч євро. Особливо сподобався покупцям унікальний ретро-дизайн.

Renault 5 E-Tech на платформі AmpR Small буде доступний з трьома варіантами електродвигунів (95, 120 або 150 к.с.) та двома варіантами батарей (40 або 52 кВт•год), що забезпечують запас ходу до 400 км.

У Renault горді тим, що їм на 95% вдалося зберегти елементи концепт-кара 2021 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com