Наймасовіша французька модель Renault стане електрокаром

В 2025 році французи випустять ідеологічного наступника знаменитої моделі Renault 4.

В 2025 році компанія Renault випустить відносно доступний електромобіль, для якого відродять назву знаменитої класичної моделі 4L. Про це з посиланням на власне джерело повідомляє Autocar.

Оригінальний Renault 4, також відомий як 4L, виробляли з 1961 по 1994 рік. Модель, яку випускали майже в 30 країнах і продавали більш ніж на 100 ринках світу, вважається наймасовішим французьким автомобілем в історії. Всього було вироблено понад 8 млн машин.

Renault 4 вважався одним з кращих бюджетних універсальних автомобілів свого часу, тому можна припустити, що його наступник буде компактним кросовером. Спочатку модель дебютує у вигляді концепт-кара в 2023 або в 2024 році, а потім вже буде представлена серійна машина.

Про те, що компанія Renault може використовувати імена своїх історичних моделей на нових електромобілях, стало відомо на початку 2021 року. Незабаром французи показали концепт-кар під назвою 5 Prototype, який став ідеологічним наступником знаменитої моделі Renault 5 (R5), що випускалася з 1972 по 1996 рік.

Автомобіль виконали в ретро-стилі з використанням елементів, що нагадують про оригінальну модель. Наприклад, червона смуга на передній стійці і даху дає відсилання до спортивного хетчбека Renault 5 GT Turbo, випущеному в 1985 році. Про новий автомобіль поки відомо не багато. Глава Renault Лука де Мео лише зазначив, що серійна модель буде коштувати недорого, тому «її зможуть собі дозволити багато».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk