Найбільш ненадійні вживані кросовери: складено рейтинг

На даний момент у всьому світі кросовери продовжують залишатися одним з найпопулярніших сегментів ринку не тільки нових, але і вживаних автомобілів. Фахівці британського видання «WhatCar?» слідом за найнадійнішими склали рейтинг найбільш тендітних моделей на ринку.

Дані власників аналізувалися за останній рік.

Nissan Qashqai (2007-2013) – рейтинг надежности 45,6%.

Найбільш ненадійний кросовер – всім відомий Qashqai. Власники повідомляють про проблеми з гальмами, двигуном, акумулятором, вихлопною системою і кондиціонером. Крім того, більшість автомобілів доводилося ремонтувати протягом декількох місяців. Сума ремонту становила від 100 до 1900 фунтів стерлінгів.

Nissan Qashqai (2014 даний час) – 46,3%

На другому місці зайняв Qashqai другого покоління з дизельним двигуном. Несправності спостерігалися в 38% кросоверів. Вони були помічені з двигуном, акумулятором, паливної і трансмісійної системам, системам кондиціонування і мультимедіа. Вартість ремонту варіюється від 850 до 2000 фунтів.

Volkswagen Tiguan (2007-2016) – 61%

Експерти ставлять Tiguan на третє місце серед найбільш ненадійних кросоверів. Більше 38% автомобілів мали несправності в підвісці, коробці передач, двигуні, паливної і вихлопної системи. Вартість ремонту становить від 100-1700 фунтів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело WhatCar?

Коментарі
Завантаження...