Начхати на еконорми: Ford готує 7,3-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддуванням

Компанія Ford працює над турбоверсію свого 7,3-літрового бензинового мотора V8 Godzilla. Двигуном з двома турбокомпресорами планують оснащувати важкі пікапи та рамні фургони E-Series.

Як відомо, Форд виробляє двигун V8 Godzilla з 2020 року. Цей агрегат встановлюється на рамні фургони E-Series і пікапи Super Duty, а також широко пропонується на вторинному ринку. Даний атмосферний мотор генерує 435 кінських сил і 644 Нм крутного моменту. Пікова тяга припадає на 4000 обертів на хвилину, тоді як максимальна продуктивність досягається на позначці в 5500 обертів на хвилину.

В цьому агрегаті поєдналися сучасні та застарілі технічні рішення. Наприклад, тут є лише два клапани на циліндр, але застосовується система зміни фаз газорозподілу. Також інженери встановили нижній розподільний вал з штанговим приводом клапанів. Це зробили для більшої надійності двигуна.

Подейкують, що оновлений 7,3-літровий V8 з двома турбокомпресорами може видавати понад півтисячі кінських сил, а в окремих випадках продуктивність силової установки сягатиме тисячі «коней». Інформації про викиди двигуна поки немає.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!